درباره ما

من علی سیفی هستم. یک جوون عاشق عاشق گیم که همیشه خانواده و نزدیکانم بابت این موضوع من رو مسخره می‌کردند. روزی نبود که جمله هایی مشابه زیر رو نشنوم. هنوز خیلی از این جملات رو به یاد دارم:

  • تو اخرش هیچی نمیشی
  • گیم و بازی کردن هیچ آینده ای نداره و الکی انقدر وقتتو توش هدر نده
  • برو درس بخون بتونی یه جا استخدام بشی
  • بچه های مردم همه دارن میرن دانشگاه. تو میخوای چیکار کنی
  • و ...

این روهم بگم که من نه کامپیوتر قوی برای بازی داشتم و نه کنسول پلی استیشن و ایکس باکس. دارایی من فقط یه گوشی هواوی نه خیلی قوی بود و یک عدد لپ تاپ خیلی قدیمی dell 5110 که هر نیم ساعت یک بار وسط بازی به دلیل داغ شدن بیش از حد سی پی یو و دستگاه خاموش می‌شد.

اون زمان آدم‌های خارجی زیادی رو تو اینترنت می‌دیدم که شغلشون گیم بود و درآمدهای خیلی بالایی هم از حرفه اشون به دست می‌آوردند. راستش برام یک مقدار هضم موضوع درآمد از گیم سخت بود اما ته دلم باور داشتم که من هک می‌تونم یک روزی این کار رو انجام بدم و از بازی کردن پول در بیارم. البته یک اعتراف هم باید بکنم که یک کم ناامید بودم چون فکر می‌کردم برای کسب درآمد از بازی نیاز به تجهیزات خاص و گرونی مثل یک سیستم گیمینگ خفن و چیزای دیگه دارم.

یک روز به صورت کاملاً اتفاقی توی گیم نتی که هر روز زمان زیادی رو توش می‌گذروندم و یک جورایی پاتوقم بود از صاحب اون گیم نت (که امیدوارم هر جا هست سلامت باشه) یک روش کسب درآمد از بازی رو یاد گرفتم که میشد با گوشی انجامش داد و از این حوزه پول در آورد.

البته این رو هم بگم که تا اون موقع راه های زیادی رو برای کسب پول از بازی کردن رفته بودم ولی اون روز تو اون گیم نت متوجه شدم که برای پول در اوردن از بازی لازم نیست که حتما تجهیزات گرون و خاص داشته باشیم.

من - علی سیفی - توی سن 17 سالگی (تقریبا 4 سال پیش) با همون گوشی هواوی تو دستم (که پرچمدار زمان خودش هم نبود) به درآمد ماهی 5 ملیون رسیدم. تقریبا به اندازه درآمدی که اون سال‌ها مادر و پدرم که کارمند بودند، دریافت می‌کردند.

کم کم با لپ تاپ قدیمی ای که داشتم یک سری از روش‌های کسب درآمد داخل گیم رو یاد گرفتم. اما با بهتر شدن شرایط اهداف دیگه ای هم برام به وجود اومد که مهم‌ترینش کسب درآمد دلاری از بازی بود. به همین علت در کنار درآمد ریالی، شروع به جستجوی راه و روشهای درآمد دلاری از بازی کردم.

3 سال بعد از کسب اولین درامد ریالی از بازی، تو سن 20 سالگی بیشترین درآمدم از بازی به دلار که حدود 10000 دلار بود رو در یک ماه به دست اوردم با دلار 50 هزارتومنی اون زمان معادل 500 ملیون تومان می‌شد.

اون روز یکی از بهترین روزهای زندگیم بود. البته نه بخاطر درآمدش؛ شاید بپرسی پس به خاطر چی؟!

به دلی دلیل که موفق شدم به اون اشخاصی که زمانی من رو مسخره می‌کردند نشون بدم رکورد درآمدم در یک ماه به اندازه کل حقوق و مزایای یکی 2 سال اونهاست. این اتفاق به خودی خود برای من خیلی قشنگ بود. ولی یه بدی ای هم داشت و اون این بود که من رو به یک آدم مغرور تبدیل کرد.

فکر می‌کردم که دیگه همه چیز رو می‌دونم و نیازی نیست که کارهایی که قبلاً انجام می‌دادم رو با تلاش زیاد انجام بدم و این درآمد همیشه برای من برقرار خواهد بود. من در یک ماه تمام درآمدی که با تلاش و کوشش به دست آورده بودم رو خرج کردم. اون ماه هیچ کاری انجام ندادم و تا به خودم اومدم متوجه شدم پول در اوردن رو یاد گرفته بودم؛ ولی هنوز پایه های دیگه ای از زندگی بود که بهشون اصلاً رسیدگی نکرده بودم.

پایه های مختلفی مثل روابط، سلامت و ثروت

اون روز شمعی در ذهن من روشن شد که برای یک زندگی واقعی و ثروتمندانه فقط پول ملاک نیست و یک ثروتمند واقعی باید بازی زندگی رو یاد بگیره. دقیقاً همونطوریکه داخل بازی در کنار تمام آیتم‌هایی که وجود داره باید مهارت بازی کردن خودمون رو هم بهتر و بهتر کنیم؛ برای برنده شدن در بازی زندگی هم باید این پیشرفت و بهتر شدن وجود داشته باشه.

در سن 20 سالگی متوجه شدم که ما در واقع در حال زندگی داخل یک بازی هستیم که این بازی هم مثل همه گیم‌ها قوانین و قواعد خودش رو داره و یک روز بالاخره به مرحله اخرش می‌رسه. بله باید حواسمون باشه که بازی زندگی هر یک از ماها هم  قراره یک روزی به پایان برسه و تمام بشه. همونطوری که توی بازی سعی میکنیم تا مهارت‌هامون رو افزایش بدیم و آیتم‌های بهتری در اختیار داشته باشیم، داخل بازی زندگی هم همین روند پیشرفت و رو به رشد بودن رو باید دنبال کنیم.

به همین دلیل و برای رسیدن به اهدافم هر روز تلاش می‌کنم در مسیر توسعه خودم روی ذهن، بدن و ثروتم کار کنم و در حال حاضر بیش از دو سال هست که مسیری برای گیمرهایی که دقیقاً مثل خودم دنبال کسب درآمد و توسعه خودشون (در همه ابعاد زندگی) هستند رو ساختم و با مشاوره های اختصاصی و آموزشهایی که طراحی کردم تجربیات 5 ساله خودم در این زمینه رو در اختیارعلاقه مندانی که خیلی‌هاشون به دوستانم تبدیل شده اند قرار میدم.

هدف.......