ضمانت بازگشت وجه

همیشه یکی از بزرگ‌ترین دغدغه های من در زمان خرید یک دوره آموزشی موضوع نتیجه گرفتن یا نگرفتن از اون دوره بوده است و این سوال برای من وجود داشت که اگر نتیجه مناسب رو از این پکیج نگیرم چی میشه و این مبلغی که برای خرید دوره پرداخت کردم به هدر میره و سوخت میشه.

طبیعتاً خرید یک دوره آموزشی مثل خرید کفش، لباس یا محصولات فیزیکی نیست که در لحظه خرید بشه به نتیجه قطعی رسید که آیا من با خرید این دوره پیشرفت می‌کنم یا خیر.

دوره آموزشی یک بسته ای از اطلاعات هست که خریدار به مرور زمان مباحت و آموزش‌ها رو یاد می‌گیره. اگر همه مراحل رو همونطور که در آموزشها بیان شده طی کنه و به نتیجه مطلوب نرسه طبیعتاً حق مخاطب هست که برای دریافت وجهی که پرداخت کرده اقدام کنه. پس اولین موضوع نتیجه به دست آمده از اطلاعات هست که دانشجو بعد از گذراندن و انجام درست و به موقع آموزش‌های ارائه شده در دوره به نتیجه برسه.

البته باید ذکر کنیم که صحت آموزش‌ها و اثرگذاری اونها از قبل برای ما اثبات شده و نتایجی که دانشجویان دوره های آموزشی مختلف مجموعه علی سیفی گیم به دست آورده اند تاییدی هست بر کارآمدی این دوره ها.

نمونه نظرات دانشجویان موفق علی سیفی

-----------------------------

با اینکه نتایج کامل و مشخص هست ولی باز هم برای اطمینان خاطر دوستان عزیز شرایط بازگشت وجه برای آموزش‌های اختصاصی در نظر گرفته شده و در صورتی که فرد دقیقاً طبق آموزش های که داخل دوره گفته شده حرکت کنه و روش‌هایی که آموزش داده شده را به درستی و بی کم و کاست انجام بده و همچنین در طول مسیر آموزش با ادمین‌های پشتیبانی در ارتباط بوده باشه؛ در صورت نتیجه نگرفتن کل مبلغ پرداختی عودت داده میشه.

بلافاصله بعد از خرید دوره و قبل از آغاز به کار، ادمین دسترسی دوره ضمانت نامه بازگشت وجه رو برای شما ارسال می‌کنه تا با شما با خیال راحت فقط بر روی یادگیری مطالب و آموزش‌ها تمرکز کنید.